O nás

Jak vznikl Barfík

Tak jako každý majitel, který miluje svého pejska, tak i já jsem se snažila zabezpečit pro něj jen to nejlepší. Uvědomujíce si základní a důležité pravidlo, že zdraví začíná ve střevech, jsem začala pátrat po tom nejzdravějším krmení. Začala jsem studovat, zkoušet, až mi nakonec moje nasbírané vědomosti a zkušenosti daly jednoznačnou odpověď – původní a přirozená strava tak, jak to sama příroda již dávno vymyslela. A bylo by bláhové si myslet, že by to člověk dokázal vylepšit.
Později, na základě nasbíraných vlastních zkušeností jsem si řekla, že přeci když jídlo může fungovat jako prevence nemocí a různých neduhů, proč by to nemohlo fungovat jako lék? Začalo další studium, hledání informací, sbírání vědomostí a zkušeností. 
Dnes se na stravu dívám jako na komplexní záležitost. Nástroj, díky kterému můžu vracet zvířatům energii, předcházet nebo léčit nemoci a dopřávat pohodový a šťastný život jak jim, tak i jejich páníčkům. Projekt Barfík byl už jen logickým vyústěním všech mých dosavadních zkušeností a výsledků. 

Naše vize

Našim posláním je šířit osvětu v oblasti výživy psů a koček a tím měnit jejich životy a životy jejich majitelů k lepšímu. Naše vize jdou ruku v ruce společně s našim chápáním hodnot, jakými jsou kvalita, vzdělávání v oboru, porozumění, láska ke zvířatům a obyčejný selský rozum. Naší vizí je stát se plnohodnotným a opravdovým partnerem ve výživě a prevenci nemocí všem majitelům, kterým záleží na zdraví svých masožravých chlupáčů. Protože každé zdravé a spokojené zvíře = šťastné zvíře = svět je pak vždy o kousek lepším místem.

Proč u nás nakupovat

Protože pro nás je kvalita a čtyřnohý zákazník vždy na prvním místě.  Respektujeme jeho potřeby a taky systém, který příroda sama vytvořila. Zároveň za námi stojí letité zkušenosti, kterých výsledkem jsou naši vlastní psy. 
Zároveň, každý náš zákazník je pro nás de facto členem naší velké psí rodiny, na kterou se může kdykoliv a s důvěrou obrátit. U nás nenajdete jen maso, u nás najdete zázemí. Jsme v tom společně!  

Co o nás říkají zákazníci

Díky přechodu na BARF + doplňcích stravy, které mi Dominika sestavila pro Inu doslova na míru, s ohledem k zažívacím obtížím, které fenka měla(nechutenství, škrundání,požírání trávy, zvracení, krev ve stolici)vše upravovala dle aktuálního stavu fenky, se Inuška pomaličku začala zlepšovat, intervaly mezi stavy nevolností se pomalu prodlužovaly, začala přibírat na váze a celkově prospívat🙂Po cca 6ti měsících, kdy mi fenka doslova chřadla před očima, hubla a veterinární lékaři po řadě vyšetření vše uzavřeli s tím, že bude nejspíše nutné do budoucna provést biopsii všech orgánů v dutině břišní a podávat kortikoidy.....tohle mě srazilo na kolena. Dominika mi pomohla nejen sestavením jídelníčku a doplňky stravy pro Inu, ale i psychicky mě "podržela nad vodou". Odměnou je nám oběma "znovuzrozená", mladá a silná fenka, která začala prospívat, přibrala na váze tolik, že může znovu aktivně cvičit, kousat na obranách a účastnit se výstav krásy😉🙂 DĚKUJI ZA VŠE DOMČO 😘❤️❤️
Jana BenešováChovatelská stanice německých boxerů "Sametový zázrak"
Hledali jsme dodavatele masa pro naše chovatelské stanice. Jako naprostý začátečník v BARF jsem se snažila najít dodavatele který nejen doručí maso do mé lokality ale i poradí jak přejít z granulek na přirozenou stravu. A jak sestavit jídelníček aby opravdu všichni dostali vše co potřebují. S majitelkou jsme se spojili telefonicky, probrali čím a jak krmíme, věk našich zvířat, jejich zatížení ve sportu. Paní nám sestavila jídelníček, velmi ochotně, poradila i s dietním jídelníčkem pro naši fenku v důchodu po kastraci. Psům maso prospívá, mají krásnou lesklou srst, vždy je vše včas doručené. Děkuji za všechny rady.
Jana a LiborChovatelské stanice ENARLO a CZECH RAGNARÖK